KOLEKCJA BALONÓW

Przy wyjątkowych uroczystościach warto zadbać o wyjątkową oprawę, a taką z pewnością zagwarantują nasze balony foliowe. W JIX dostępne są modele o zróżnicowanych kształtach, wymiarach i kolorach. Proponujemy produkty dedykowane między innymi na imprezę z okazji narodzin dziecka lub ukończenia 1 roku, na ślub i na wieczór panieński, na urodziny. Posiadamy również kolekcję balonów foliowych w kształcie liter, cyfr, a także gotowych napisów. Wszystkie odznaczają się dobrą trwałością.


Nasza MARKA JIX wprowadza do swojego asortymentu nowe interesujące wzory produktów. Chętnie uzupełniamy asortyment o modne propozycje. Będą z pewnością ciekawym uzupełnieniem Państwa asortymentu. Ofertę kierujemy bowiem do przedsiębiorców z branży rozrywkowej, sklepów z artykułami do organizacji przyjęć , itp. Możemy także zaoferować sprzedaż dużej partii produktów klientom indywidualnym, którzy np. planują przystroić salę weselną lub plener na konkretną okazję.


Umożliwiamy zakup balonów foliowych hurtem, gwarantując przy tym bardzo atrakcyjne ceny. Zamówienia można dokonać internetowo – bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze. Sklep internetowy posiada także pełen katalog produktów aktualnie dostępnych w sprzedaży.