LITERY DREWNIANE

Dostrzegając rosnącą popularność literek drewnianych na ścianach, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty produkty umożliwiające tworzenie napisów. Proponujemy litery z drewna w wariancie 3D. Produkty dostępne są w wymiarach 8, 11 i 16 cm w białym kolorze. Dzięki temu można ciekawie zróżnicować napisy na ścianę pod kątem wielkości. Jasny odcień stanowi natomiast pole do popisu dla wyobrazi. Można go zamalować inną barwą lub stworzyć na jego powierzchni interesujące wzory.


Modne literki drewniane świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym, gdzie można ułożyć z nich imię małego domownika. Będą także świetnym dodatkiem w designerskich loftach, hotelowych apartamentach, czy restauracjach. Dopełnienie stanowią wykonane z tego samego materiału i w tych samych rozmiarach cyfry. Te drewniane dekoracje gorąco polecamy sklepom z ozdobami do domu, hurtowniom z artykułami do wystroju wnętrz, jak też innym przedsiębiorcom, zainteresowanym zakupem hurtowym.


Produkty występują w osobnych opakowaniach po 12 sztuk. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu niewielkim kosztem wzbogacą Państwo asortyment swojego sklepu o modne dodatki lub nadadzą wnętrzu restauracji czy pokoi hotelowych oryginalnego charakteru.